KONST / Litografier / Färglitografi 11482398
nr 1148 2398
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 116/260, Kungsgatan, motivet: 40x53
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:03:58
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Märtha Bolin-Clason
Läs mer om Märtha Bolin-Clason